dr Wiktor Czeszejko-Sochacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Centrum Prawa Francuskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał tytuł prawniczy LL.M. z francuskiego, europejskiego i międzynarodowego prawa handlowego na Uniwersytecie Paris II Panthéon – Assas, gdzie obronił tytuł doktora prawa. Włada biegle językiem angielskim i francuskim.

Współautor książki pt. „Warranty subskrypcyjne” wydanej przez wydawnictwo TWIGGER S.A. (2006 r.) i autor książki pt. „La faillite dans le système juridique polonais et français au regard du règlement communautaire” (“Upadłość w polskim I francuskim systemie prawnym na tle regulacji unijnych”) (2014 r.) wydanej przez wydawnictwo Scholar sp. z o.o., oraz kilkunastu artykułów. Stale publikuje do Rzeczpospolitej i Gazety Prawnej. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie i stale współpracuje z Kancelarią Adwokacką adw. Krzysztofa Czeszejko-Sochackiego w Warszawie.

W latach 2003-2005 był fundatorem i prezesem Zarządu Fundacji Przeciwko Patologiom w Warszawie posiadającej jedyną w Polsce bezpłatną linię dla ofiar przemocy i osób chorych na AIDS.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Szanowny Czytelniku, jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informację o nowych wpisach na blogu, zapraszam do subskrypcji.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Szanowny Czytelniku, jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informację o nowych wpisach na blogu, zapraszam do subskrypcji.